İletişim

0216 451 62 76

0541 617 62 76

Buradayız

B.gazi Mah.Kubbe Cad.Bostancı SK.No:B1/30 Sultanbeyli

E-Posta

info@isikkapi.com

Çalışma Saatlerimiz

Sabah 08:00 - Akşam 18:00

Blog

blog article

Yangın Kapısı Yönetmeliği ve Önemi

Yangın kapısı; olası bir yangın anında insanların çok hızlı bir şekilde yangın merdivenine ulaşmalarını sağlayan, duman, alev, ısı sızdırmazlığı sağlayarak yaşam alanı oluşturan, alev ve ısı geçirmediği için yangının başka bir bölgeye yayılmasını engelleyen, yangında can ve mal kaybını en az indiren yangın güvenlik tedbiri olarak adlandırılabilir. Yangın kapısı; yangın anında, kaçış koridorlarını, sığınakları, yangın merdivenlerini dumandan ve alevden koruması gerektiğinden yangın tüzük ve yönetmeliklerine uygun olarak üretilmelidir.

Devamı...

blog

Fotoselli Kapıların Özellikleri

Prefabrik evlerin belki de en büyük avantajı yapımının pratik ve oldukça hızlı olmasıdır. Evin büyüklüğüne göre değişiklik gösteren prefabrik evin yapım süresi, temel betonunu atılıp yapıma hazır hale getirilmesinden sonra bir hafta ile on gün arasında kullanıma hazır hale gelmesi mümkün oluyor. Aylarca inşası sürebilen normal bir evle kıyaslandığı zaman tercih edilmesi daha olası oluyor.

Devamı...

Ürünlerimiz, kampanyalarımız ve indirimlerimizden mail yoluyla haberdar olmak istermisiniz? Öyleyse mail listemize kayıt olun.

logo

Adres: Battalgazi Mah. Kubbe Cad. Bostancı SK. No:B1/30
Sultanbeyli-İstanbul

0216 451 62 76
0541 617 62 76
info@isikkapi.com

Blog

  • Yangın Kapısı Yönetmeliği ve Önemi
    Yangın kapısı; olası bir yangın anında insanların çok hızlı bir şekilde yangın merdivenine ulaşmalarını sağlayan, duman, alev, ısı sızdırmazlığı..

Hizmet Kalitesi

Ürünlerimiz Sertifikalı ve 2 Yıl Garantilidir.

Copyright © Işık Metal Kapı Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.